• Image
 

O hřištích

Dětská hřiště od Hags Praha mají nízké náklady na údržbu

Částka vynaložená na vybudování dětského hřiště a všech herních prvků se může vyšplhat poměrně vysoko. Obvykle je nutné do provozu hřiště pravidelně investovat další finance, aby veškeré vybavení bylo stále zachovalé a především bezpečné pro děti. Společnost Hags Praha dodává takové herní prvky, které jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a tak jsou náklady na provoz hřišť minimalizovány.

Dětská hřiště - jaká by měla být?

dětská hřiště

Dětská hřiště - jaká by měla být? Proč vůbec hřiště zřizujeme? Myslíme na to, abychom vytvořili bezpečné prostředí? Mají děti možnost výběru herní náplně či využijí vlastní fantazii? Bereme v úvahu, že děti předškolního věku mají jiné schopnosti fyzické i duševní než děti větší a že herní sestavy pro ně by měly být uzpůsobeny jejich potřebám? A co postižené děti a jejich integrace?

Herní prvky pro nejmenší děti – pérové houpačky a kolébačky

dětská hřiště

Nejoblíbenější a nejznámější kategorií dětských herních prvků, které na dětském hřišti bezpochyby nalezneme, jsou pérové houpačky a kolébačky. Oblíbené herní prvky pro nejmenší děti ve tvaru různých zvířátek, kytiček, autíček a podobně malé děti přitahují již svým tvarovým i barevným provedením.

Dětská hřiště - proč je budovat?

Poskytnout dětem již od nejútlejšího věku bezpečné prostory pro rozvíjení jejich aktivit může mít více pozitivních dopadů, než si umíme představit.

Proč točit kolotoč

Kolotoč, jak jej známe z dětství, je klasikou každého hřiště. V nabídce máme mnoho variací, na kterých si užijí zábavu děti od nejmenších až po školáky. Točivý pohyb napomáhá k rozvoji vnímání odstředivé síly, rovnováhy, podporuje zpevnění svalových skupin trupu, paží a nohou.

 

KONTAKTY

Hags Praha, s.r.o.
Platnéřská 9, 110 00 Praha 1 – Staré Město

tel./fax: +420 251 611 317
mobil: +420 602 613 378
e-mail: hagspraha@hagspraha.cz

Katalogy pro rok 2023

HAGS Katalog 2023

Katalogy vybavení dětských hřišť - dětské skluzavky, houpačky, dětská pískoviště, prolézačky, dětské domečky, sportovní hřiště a městský mobiliář od firmy HAGS a dalších