• Image
 

O nás

Historie HAGS Praha s.r.o.

Zakladatelkou HAGS Praha s.r.o. je Ing. Naďa Kjellberg, která působila 8 let ve Švédsku jako projektant. Naďa Kjellberg měla v době představení společnosti HAGS dlouholeté zkušenosti s projektováním veřejných prostor a zeleně, tedy i dětských hřišť. Poprvé představila koncept švédské firmy HAGS v České republice v roce 1993. ČR se tak stala první z bývalých zemí východoevropského bloku, kde se firma HAGS etablovala.

 

 

HAGS Praha - bezpečná dětská hřiště

HAGS Praha se stala vůbec první firmou v ČR, která začala prosazovat potřebu budování dětských hřišť a jako jediná v oboru, který tenkrát ani neexistoval, propagovala příslušné bezpečnostní normy. Ing. Kjellberg popsala na základě svých dlouholetých zkušeností s projektováním a budováním dětských hřišť ve Švédsku zásady navrhování a budování bezpečných dětských hřišť i pro Českou republiku.
V roce 1993 byla dodána první herní sestava na dětské hřiště pro Prahu 11 - Jižní Město. Od té doby již uběhlo přes 32 let a firma HAGS Praha, s.r.o. má na svém kontě cca 1000 dětských hřišť střední a větší velikosti od dodavatelů HAGS a Berliner (ukázky si můžete prohlédnout pod sekcí Realizace). Firma HAGS Praha, s.r.o. poskytuje poradenství v oblasti problematiky realizace dětských hřišť, sportovních hřišť, bezpečnosti dětských hřišť, vytváří návrhy, dodává jak samotné herní prvky tak i komplexní stavby dětských hřišť včetně stavebních prací, mobiliáře a ozelenění (subdodavatelé).

Vlastnosti dětských hřišť HAGS Praha

Investoři oceňují výrobky HAGS a Berliner nejen pro jejich bezpečnost, ale i pro jejich vysokou kvalitu, odolnost vůči vandalismu, trvanlivost a minimální nároky na údržbu. Rádi se na nás obracejí opakovaně i pro komplexnost a rychlost poskytovaných služeb. Architektům vyhovuje promyšlenost stavebnicového systému, jednoduchost aplikace výrobků do projektů, možnost výběru materiálů, designu a barev a bezkonkurenční variabilita vytváření nových hracích celků z jednotlivých herních prvků. Rodiče s povděkem kvitují, že dětská hřiště vybavená herními prvky Berliner skýtají jejich potomkům bezpečné, atraktivní a kreativní herní prostředí, které napomáhá správnému fyzickému a duševnímu rozvoji jejich dětí. Děti se s radostí a nadšením vrhají do hry, která jim nabízí množství různých herních aktivit, variabilitu, napětí, výzvy k výkonům, prozkoumávání a kreativitu.

Vybavení dětských hřišť HAGS Praha

V nabídce vybavení dětských hřišť můžete nalézt jednotlivé herní prvkykomplexní realizace dětského hřiště. Dodáváme lanové herní prvky všemožných tvarů a velikostískluzavky, houpačky, prolézačky, dětské domečky a mnoho dalšího. Všechny výrobky vynikají vysokou kvalitou, bezpečností a funkčností.

Dětská hřiště pro děti s postižením

Nezapomínáme ani na děti s postižením, kterým je třeba dát možnost zapojit se do běžného života co nejvíce. Usilujeme o integrovaná dětská hřiště. I děti s postižením mají právo na hru, měly by mít příležitost hrát si samy, ale i v kolektivu zdravých dětí a měly by se při tom cítit bezpečně. Je důležité mít již ve fázi plánování znalosti, jak prostředí uzpůsobit a doplnit.

Parkový a městský mobiliář

Parkový a městský  mobiliář je samostatnou skupinou výrobků, které kompletují vybavení dětských hřišť a které jsou nezbytné při vybavování vnějšího prostředí měst a parků. Nabízíme mnoho druhů laviček a stolů, držáků na kola, odpadkových košů a dalšího mobiliáře.

Sortiment, který Vám firma HAGS Praha, s.r.o. nabízí, je ve své šíři a různorodosti a kvalitě naprosto bezkonkurenční. Jsme připravení Vám poradit, pomoci komplexně vyřešit daný prostor a také dodávku zrealizovat. Rádi Vám zašleme naši nabídku!


HAGS Praha, s.r.o. má zastoupení i na Moravě. Bližší údaje najdete pod Kontakty.

 

KONTAKTY

HAGS Praha, s.r.o.
Platnéřská 9, 110 00 Praha 1 – Staré Město

tel./fax: +420 251 611 317
mobil: +420 602 613 378
e-mail: hagspraha@hagspraha.cz

Katalog pro rok 2024

Berliner Katalog 2024

Katalog vybavení dětských hřišť - lanové herní prvky, dětské skluzavky, houpačky, dětská pískoviště, prolézačky, dětské domečky a sportovní hřiště od firmy Berliner a dalších