• Image
 

Společnost Hags Praha představila nové houpačky pro nejmenší

Maggy Toddler

Tradiční švédský dodavatel outdoorového vybavení společnost Hags již řadu let přináší dětem radost díky kvalitnímu a bezpečnému vybavení dětských hřišť. V současné době Hags obohatil svůj sortiment o výkyvná houpadla vhodná pro děti do čtyř let, která splňují nároky maminek na bezpečnost a zároveň rozvíjí představivost jejich ratolestí.

Houpadla jsou speciálně navržena odborníky tak, aby se na nich i nejmenší děti mohly houpat pro ně co nejpřirozenějším způsobem a užily si tak ještě větší radost ze hry. Modely nové řady jsou dostupné ve třech designových provedeních pod názvy Vespy, Mollie a Maggy. Děti se tak budou moci pohoupat na houpačkách v podobě housenky, tuleně či motorky. V katalogu produktů lze tyto hrací prvky nalézt pod označením Toddler a jsou určeny jednotlivcům.

Švédská společnost Hags působí na trhu již 66 let a je stále věrná své filozofii dělat svět lepší a hrát si naplno napříč všemi generacemi. Široké nabídkové portfolio zahrnuje vybavení pro dětská hřiště, sport i venkovní rekreaci, ale i fitness vybavení.

Maggy Toddler

Kontaktní formulář

 
 
Položky označené (*) jsou povinné.
 

KONTAKTY

Hags Praha, s.r.o.
Platnéřská 9, 110 00 Praha 1 – Staré Město

tel./fax: +420 251 611 317
mobil: +420 602 613 378
e-mail: hagspraha@hagspraha.cz

Katalogy pro rok 2023

HAGS Katalog 2023

Katalogy vybavení dětských hřišť - dětské skluzavky, houpačky, dětská pískoviště, prolézačky, dětské domečky, sportovní hřiště a městský mobiliář od firmy HAGS a dalších