• Image
 

Rákosníčkova dětská hřiště

Rákosníčkovo dětské hřiště Písek - slavnostní otevření

V desítkách českých měst rostou nová dětská hřiště. Pod Rákosníčkovým jménem je staví společnost Lidl ve spolupráci s Hags Praha. Místa, kde pohádková hřiště vyrostou, vybere veřejnost.

Společnost Lidl i letos pokračuje v projektu stavby Rákosníčkových dětských hřišť, které staví i vybavuje naše firma Hags Praha. V letošním roce vyroste 19 nových dětských hřišť v hodnotě 1,5 milionu Kč, které uhradí společnost Lidl. Poté předá hotové hřiště darem městu.

Rákosníčkova dětská hřiště nabízí dětem prolézačku, pískoviště, horolezeckou stěnu, lanový herní prvek, dětský domeček, kolotoč a houpačky.

Konkrétní místa, kde pohádková hřiště vyrostou, vyberou sami obyvatelé měst. Rozhodující hlasování proběhne od 1. do 28. února 2013. Místní mohou výstavbu zbrusu nového hřiště ve svém okolí podpořit hlasováním na webových stránkách: www.lidl-rakosnickova-hriste.cz. Hlas lze poslat i prostřednictvím SMS zprávy.

V loňském roce společnost Lidl postavila v ČR celkem 11 dětských hřišť v hodnotě 16,5 milionu korun. Těšit se z nich mohou děti v Brně, Berouně, Hradci Králové, Jihlavě, Karviné, Ostravě, Olomouci, Plzni, Písku, Sokolově a ve Znojmě. Do konce roku 2014 má v celé České republice vzniknout celkem 50 Rákosníčkových dětských hřišť.

vizualizace rákosníčkova dětského hřiště Lidl
Rákosníčkovo dětské hřiště Olomouc
Rákosníčkovo dětské hřiště Pardubice

Kontaktní formulář

 
 
Položky označené (*) jsou povinné.
 

KONTAKTY

Hags Praha, s.r.o.
Platnéřská 9, 110 00 Praha 1 – Staré Město

tel./fax: +420 251 611 317
mobil: +420 602 613 378
e-mail: hagspraha@hagspraha.cz

Katalogy pro rok 2023

HAGS Katalog 2023

Katalogy vybavení dětských hřišť - dětské skluzavky, houpačky, dětská pískoviště, prolézačky, dětské domečky, sportovní hřiště a městský mobiliář od firmy HAGS a dalších