• Image
 

Představujeme vám nové herní prvky na dětská hřiště pro starší děti

vybavení dětských hřišť - UniPlay

Hrací sestavy z řady UniPlay jsou novinkou v sortimentu společnosti Hags, která dlouhodobě dodává vybavení dětských hřišť.

Jedná se o 17 variant herních sestav, které kombinují dětské prolézačky, houpačky, skluzavky a lanové herní prvky.  Na těchto „opičích dráhách“ si užijí zábavu děti od 5 do 12 let, pro které je vybavení určeno.

UniPlay je název, který vystihuje univerzálnost a multifunkčnost hrací sestavy. Tu tvoří jednotlivé komponenty navržené v moderním nadčasovém designu z přírodních a nezávadných materiálů. Variace prvků dětem umožňuje hru na různých úrovních obtížnosti, kterou si mohou samy zvolit.  Od nejjednodušších prvků jako je skluzavka nebo houpačka až po šplhací lana či dětskou lezeckou stěnu, kde musí vynaložit svou sílu a vynalézavost. Starší děti především oceňují, že si na herních sestavách mohou hrát dohromady s ostatními dětmi.

Systémy prolézaček a hracích komponentů obvykle patří na dětském hřišti k těm nejoblíbenějším, děti milují prolézat celou sestavou a zkoušet jednotlivé prvky. Přehled všech produktů, které jsou v našem sortimentu, je k vidění zde: UniPlay – sestavy na dětská hřiště.

Prohlédněte si video, jak si děti užívají hru na herních sestavách z řady UniPlay:  UniPlay – video

Kontaktní formulář

 
 
Položky označené (*) jsou povinné.
 

KONTAKTY

Hags Praha, s.r.o.
Platnéřská 9, 110 00 Praha 1 – Staré Město

tel./fax: +420 251 611 317
mobil: +420 602 613 378
e-mail: hagspraha@hagspraha.cz

Katalogy pro rok 2023

HAGS Katalog 2023

Katalogy vybavení dětských hřišť - dětské skluzavky, houpačky, dětská pískoviště, prolézačky, dětské domečky, sportovní hřiště a městský mobiliář od firmy HAGS a dalších