• Image
 

Pohádková dětská hřiště podporují dětskou představivost

Společnost Hags uvádí novou řadu UniMini, jejíž prvky se nesou v pohádkovém duchu. Je možné si vybrat ze čtyř tematických sestav, které představují pohádkové kulisy v podobě středověkých hradů vybavených rozličnými věžemi a dobovými prvky. Sestavy se dají doplnit pohádkovými tematickými panely ve tvaru hradní brány, děla nebo hradní věže.

V pohádkovém stylu jsou navrženy i doplňující solo herní prvky, kterými jsou klouzačky, houpačky a houpadla na pružině. Mají jednoduchý design v podobě magického draka, žabího prince, koně či pohádkového kočáru z dýně. Těmito herními komponenty je na dětském hřišti dotvořena pohádková atmosféra, která podporuje dětskou fantazii a skýtá rozmanité možnosti hry. Na herních sestavách si nejvíce zábavy užijí děti od dvou do pěti let, ale určitě poskytnou dostatek nápadů ke hře i trochu starším dětem. Všechny sestavy i herní prvky se dají samozřejmě kombinovat s ostatními herními komponenty Hags a lze tak vytvořit pro děti zábavné a bezpečné dětské hřiště.

Podívejte se na sestavy a doplňky z pohádkové řady UniMini: http://www.hags.com/page/themed-playgrounds/fairy-tale

Kontaktní formulář

 
 
Položky označené (*) jsou povinné.
 

KONTAKTY

Hags Praha, s.r.o.
Platnéřská 9, 110 00 Praha 1 – Staré Město

tel./fax: +420 251 611 317
mobil: +420 602 613 378
e-mail: hagspraha@hagspraha.cz

Katalogy pro rok 2023

HAGS Katalog 2023

Katalogy vybavení dětských hřišť - dětské skluzavky, houpačky, dětská pískoviště, prolézačky, dětské domečky, sportovní hřiště a městský mobiliář od firmy HAGS a dalších