• Image
 

Dětské hřiště Okrouhlík

Koncem léta MČ Praha 5 otevřela nové hřiště Na Okrouhlíku, které je kompletně vybaveno našimi herními prvky HAGS. Hřiště je navrženo zónově – podle věkových kategorií – 2-5 a 5-12 let.


U vchodu vás uvítá sportovní hřiště pro míčové hry, doplněné balanční sestavou a úžasným kolotočem Mobilus, který dětem umožní „létat“.

Z druhé strany cesty je nepřehlédnutelná sestava Uniplay  Lycce, která je určena právě pro starší děti. Sestava je vybavena mnoha herními funkcemi, z nichž nejviditelnější je velký nerezový tobogán, ale výzvou pro děti jistě bude i požární tyč, sestava lezeckých sítí, či velmi těžký přechod zvaný Cube, který překonají jen Ti nejodvážnější.

Další část pro velké děti, je řešena moderními až futuristickými ocelovými prvky a to sestavou Agito, houpačkou a kolotočem Orbit, který byl oceněn v roce 2012 cenou Reddot Design Award.

Nejmenší děti mají svou zónu vybavenou herním domkem, pískovištěm, houpačkou, malou skluzavkou, kterou zvládnou i batolata a samozřejmě nezbytnými péráčky.

Školáci jistě ocení i lanovku a svahovou skluzavku, rodičovský doprovod pak možnost blízkého mlhoviště a sociálního zařízení.

 

Podívejte se na fotky realizace ZDE.

Kontaktní formulář

 
 
Položky označené (*) jsou povinné.
 

KONTAKTY

Hags Praha, s.r.o.
Platnéřská 9, 110 00 Praha 1 – Staré Město

tel./fax: +420 251 611 317
mobil: +420 602 613 378
e-mail: hagspraha@hagspraha.cz

Katalogy pro rok 2023

HAGS Katalog 2023

Katalogy vybavení dětských hřišť - dětské skluzavky, houpačky, dětská pískoviště, prolézačky, dětské domečky, sportovní hřiště a městský mobiliář od firmy HAGS a dalších