• Image
 

Nové herní prvky na dětská hřiště pro nejmenší děti

Společnost Hags představuje nový sortiment herních prvků pro menší děti, díky kterým je rozvíjena jejich pohybová aktivita a kreativita. Nová řada herních sestav UniMini poskytuje i těm nejmenším dětem prostor ke společným hrám, rozvíjení spolupráce a motorických dovedností.

Herní sestavy UniMini se skládají ze zábavných i náročnějších herních prvků jako jsou prolézačky či skluzavky. Ke standardní sestavě lze libovolně doplnit další komponenty a sestavit tak jedinečný herní prostor na míru. Sestavy jsou k dispozici v různých barevných provedeních a jdou snadno umístit i v nerovném terénu. Hrací hřiště tak přirozeně zapadne do okolního prostředí a poskytnou mladším dětem vlastní prostor pro hraní, které odpovídá jejich schopnostem.

Sestavy je možné snadno obměňovat či postupně doplňovat o nové herní prvky, které jsou plně kompatibilní s ostatními. Hrací hřiště z řady UniMini jsou určena pro děti ve věku 2 – 5 let a řada z nich umožňuje i bezbariérovou hru pro handicapované děti. Nové dětské sestavy jsou tak vyvinuty v souladu s filozofií společnosti Hags – jsou zábavné, rozvíjí dětskou motoriku i mysl a jsou dostupné všem dětem bez rozdílu.

Kontaktní formulář

 
 
Položky označené (*) jsou povinné.
 

KONTAKTY

Hags Praha, s.r.o.
Platnéřská 9, 110 00 Praha 1 – Staré Město

tel./fax: +420 251 611 317
mobil: +420 602 613 378
e-mail: hagspraha@hagspraha.cz

Katalogy pro rok 2023

HAGS Katalog 2023

Katalogy vybavení dětských hřišť - dětské skluzavky, houpačky, dětská pískoviště, prolézačky, dětské domečky, sportovní hřiště a městský mobiliář od firmy HAGS a dalších