• Image
 

Houpačka Tango Twin Seat pro děti a dospělé

Společnost Hags neustále navrhuje a vyvíjí na dětská hřiště nové herní prvky, které rozvíjí dětskou fantazii a motorické dovednosti dětí. Novinkou je dvoumístná houpačka Tango Twin Seat se dvěma sedadly naproti sobě, která je speciálně navržena pro houpání dětí společně s dospělými.

Cílem je podporovat mezigenerační společnou aktivitu a zároveň zajistit při houpání bezpečnost i těch nejmenších dětí. Na jednom konci je pohodlná sedačka s opěradlem a naproti čelem k dítěti se může posadit rodič nebo jiné dítě. I malým dětem je tak zajištěna bezpečná zábava a zároveň setrvání v kontaktu se svými rodiči.

Houpačka je vyrobena z plastového materiálu a samozřejmě splňuje veškeré nároky na bezpečnost. Je speciálně navržena tak, aby mohla být zavěšena na většinu běžných výkyvných rámů. Je tedy možné ji umístit na skoro každém dětském hřišti, kde se většinou ihned stane jedním z nejoblíbenějších herních prvků.

Zhlédněte video, jak si děti užívají houpání se svými rodiči na houpačce Tango Twin Seat: http://www.hags.com/swings/tango-swing-seat

Kontaktní formulář

 
 
Položky označené (*) jsou povinné.
 

KONTAKTY

Hags Praha, s.r.o.
Platnéřská 9, 110 00 Praha 1 – Staré Město

tel./fax: +420 251 611 317
mobil: +420 602 613 378
e-mail: hagspraha@hagspraha.cz

Katalogy pro rok 2023

HAGS Katalog 2023

Katalogy vybavení dětských hřišť - dětské skluzavky, houpačky, dětská pískoviště, prolézačky, dětské domečky, sportovní hřiště a městský mobiliář od firmy HAGS a dalších