• Image
 

Hags Praha rozšiřuje své portfolio výrobků o nové přístřešky na kola

přístřešek na kolo Stella

Společnost Hags je průvodcem aktivním životem nejen dětem, pro která vybavuje dětská hřiště, ale i dospělým. Novinkou jsou designové přístřešky na kola, které ocení každý cyklista.

Jednotlivé prvky navrhl Jan Wickelgren a jsou provedeny v minimalistickém designu s důrazem na funkčnost. Jednotlivé typy produktů byly nazvány Stella, Nova a Capella. Nová řada doplňuje stávající nabídku vybavení určeného pro cyklisty, kterou tvoří rozličné venkovní stojany na kola. Právě nové přístřešky jsou ideálním doplňkem ke stojanům, neboť navíc chrání bicykly před nepřízní počasí. Svým jednoduchým designem přístřešky přirozeně zapadnou jak do přírodního prostředí parků, tak jakéhokoliv urbánního prostoru a mohou se stát vítanou součástí městského mobiliáře. Konstrukce jsou tvořeny převážně z oceli a zinku a mají užitnou vnitřní plochu 7 m³.

HAGS Praha, s.r.o. v Česku již od roku 1993 poskytuje poradenství v oblasti realizace a vybavení dětských hřišť a sportovních hřišť. Vytváří návrhy, dodává jak samotné herní prvky, tak i komplexní stavby hřišť včetně stavebních prací, mobiliáře a ozelenění.

přístřešek na kolo Nova

Kontaktní formulář

 
 
Položky označené (*) jsou povinné.
 

KONTAKTY

Hags Praha, s.r.o.
Platnéřská 9, 110 00 Praha 1 – Staré Město

tel./fax: +420 251 611 317
mobil: +420 602 613 378
e-mail: hagspraha@hagspraha.cz

Katalogy pro rok 2023

HAGS Katalog 2023

Katalogy vybavení dětských hřišť - dětské skluzavky, houpačky, dětská pískoviště, prolézačky, dětské domečky, sportovní hřiště a městský mobiliář od firmy HAGS a dalších