• Image
 

Novinky

Dětské hřiště Dětský ostrov

Po dlouholetém čekání MČ Praha 5 otevřela nové hřiště na Dětském ostrově, které je kompletně vybaveno našimi herními prvky HAGS.

Dětské hřiště Okrouhlík

Koncem léta MČ Praha 5 otevřela nové hřiště Na Okrouhlíku, které je kompletně vybaveno našimi herními prvky HAGS. Hřiště je navrženo zónově – podle věkových kategorií – 2-5 a 5-12 let.

Umístili jsme první solární nabíjecí stanice v Praze

Dne 20. 12. 2016 byly zprovozněny dvě naše solární nabíjecí stanice NRG Street Charge na území Prahy 6. Jedna je umístěna u zastávky metra Hradčanská v ulici Pod Kaštany a druhá u usedlosti Ladronka.

Objednejte si aktuální katalogy s produkty Hags

Plánujete výstavbu dětského nebo sportovního hřiště a potřebujete přehled herních a sportovních prvků? Stáhněte si nebo si objednejte katalogy s nabídkou Hags.

Nově v nabídce: Multifunkční fitness rám pro venkovní cvičení

Nově je v nabídce Hags multifunkční fitness rám, který využijí zájemci o cvičení se svou hmotností nebo ti, kteří hledají vhodný rám ke cvičení kalisteniky.

Pohádková dětská hřiště podporují dětskou představivost

Společnost Hags uvádí novou řadu UniMini, jejíž prvky se nesou v pohádkovém duchu. Je možné si vybrat ze čtyř tematických sestav, které představují pohádkové kulisy v podobě středověkých hradů vybavených rozličnými věžemi a dobovými prvky. Sestavy se dají doplnit pohádkovými tematickými panely ve tvaru hradní brány, děla nebo hradní věže.

Houpačka Tango Twin Seat pro děti a dospělé

Společnost Hags neustále navrhuje a vyvíjí na dětská hřiště nové herní prvky, které rozvíjí dětskou fantazii a motorické dovednosti dětí. Novinkou je dvoumístná houpačka Tango Twin Seat se dvěma sedadly naproti sobě, která je speciálně navržena pro houpání dětí společně s dospělými.

Mobilní aplikace HAGS

Mobilní aplikace HAGS

Znáte naši mobilní aplikaci HAGS Vision? Jednoduše si s ní přidáte lavičku nebo třeba prolézačku tam, kde by se líbila zrovna Vám.

Obnovené hřiště v Nových Butovicích

nové dětské hřiště v Praze

Koncem září otevřela městská část Praha 13 nově zrekonstruované dětské hřiště v Petržílkově ulici. Smyslem projektu bylo zvýšení bezpečnosti a kvality dětského hřiště a odpočinkové zóny.

Nové herní prvky na dětská hřiště pro nejmenší děti

Společnost Hags představuje nový sortiment herních prvků pro menší děti, díky kterým je rozvíjena jejich pohybová aktivita a kreativita. Nová řada herních sestav UniMini poskytuje i těm nejmenším dětem prostor ke společným hrám, rozvíjení spolupráce a motorických dovedností.

Představujeme vám nové herní prvky na dětská hřiště pro starší děti

Hrací sestavy z řady UniPlay jsou novinkou v sortimentu společnosti Hags, která dlouhodobě dodává vybavení dětských hřišť.

Lidl postavil 50 dětských hřišť v celkové hodnotě 75 milionů korun

dětské hřiště v Rychnově nad Kněžnou

Před třemi lety odstartoval obchodní řetězec Lidl ambiciózní projekt Rákosníčkova hřiště. Celkem 50 českých a moravských měst a městských částí získalo do své správy zcela nová, funkční hřiště, nad nimiž drží ochrannou ruku pohádková postavička Rákosníček. Hřiště si pochvalují nejen rodiny s dětmi, ale i města, kterým výstavba šetří rozpočet a především čas.

Hags Praha rozšiřuje své portfolio výrobků o nové přístřešky na kola

přístřešek na kolo Nova

Společnost Hags je průvodcem aktivním životem nejen dětem, pro která vybavuje dětská hřiště, ale i dospělým. Novinkou jsou designové přístřešky na kola, které ocení každý cyklista.

Společnost Hags Praha představila nové houpačky pro nejmenší

Maggy Toddler

Tradiční švédský dodavatel outdoorového vybavení společnost Hags již řadu let přináší dětem radost díky kvalitnímu a bezpečnému vybavení dětských hřišť. V současné době Hags obohatil svůj sortiment o výkyvná houpadla vhodná pro děti do čtyř let, která splňují nároky maminek na bezpečnost a zároveň rozvíjí představivost jejich ratolestí.

Stavby Rákosníčkových dětských hřišť pokračují

Společnost Hags Praha staví po celé České republice Rákosníčkova dětská hřiště.

Objednejte si katalog pro sportovní hřiště

Katalog Hagspraha sportovní hřiště

V novém katalogu Sport jsme se zaměřili čistě na sportovní sortiment Hags. Představujeme v něm parkové fitness vybavení, prvky na venkovní hřiště a multifunkční sportovní arény včetně příslušného mobiliáře.

Designový městský mobiliář od Hagsu

Grilování - městský mobiliář Hags

Prohlédněte si aktuální nabídku městských laviček, odpadkových košů, originálních stojanů na kola a dalšího mobiliáře do parků či na hřiště.

Nové designy dětských houpaček Spring toys

Dětské houpačky Spring Toys žabka

Podívejte se na designy jednoduchých houpadel na dětská hřiště pro nejmenší aneb různá zvířátka, lodě a auta na pružině.

Nová zábavná lanovka na dětská hřiště

Lanovka Cable way mantis

Představujeme vám zbrusu nový herní prvek na dětská hřiště – jednosměrnou lanovku Cableway Mantis.

Nové povrchy pro dětská hřiště

Nový povrch Five Star Grass nám dovoluje stavět dětská hřiště ještě bezpečněji.

Rákosníčkova dětská hřiště

vizualizace rákosníčkova dětského hřiště Lidl

V desítkách českých měst rostou nová dětská hřiště. Pod Rákosníčkovým jménem je staví společnost Lidl ve spolupráci s Hags Praha. Místa, kde pohádková hřiště vyrostou, vybere veřejnost.

Katalog vybavení dětských hřišť 2013

vybavení dětských hřišť 2013

Objednávejte nový katalog vybavení dětských hřišť a sportovišť pro rok 2013! Najdete v něm celé sestavy, jednotlivé herní prvky i sportovní komponenty včetně technických údajů.

Unikátní kolotoče HAGS Orbit

Tento originální a přesto jednoduchý dětský kolotoč z dílny švédské firmy Hags prošel v posledním roce velkou designovou změnou a řadou inovací. Tato snaha byla odměněna oceněním v prestižní soutěži Red Dot Design Awards 2012!

Hags začal vyrábět dětské EKO stanice

Dětská ekologická stanice

Tento nový herní prvek je ideální na dětská hřiště základních a mateřských škol, kde dětem v každé své části nebo herní funkci dokáže zprostředkovat téma ochrany životního prostředí.

Zářící dětské hřiště Agito Aura

Nejnovější z rodiny výrobků firmy HAGS je kolekce svítících prolézaček Agito Aura, která se skládá z velkého počtu stavebnicových herních prvků na dětská hřiště pro děti od 6ti let. V kolekci Agito Aura naleznete prolézačky, houpačky, skluzavky či lanové herní prvky, jejichž části ve tmě svítí a doslova hrají barvami. Agito Aura vychází z moderní architektury a má mnoho inovativních herních funkcí, které podporují tvořivost dětí.

Originální dětské houpačky Nexus Viper

Dětská houpačka Nexus Viper od firmy SMP se stala hitem na anglickém veletrhu Playfair 2010. Tato dětská houpačka je designována pro děti každého věku a je ideální součástí velkého dětského hřiště či parku, kde se setkávají mladí lidé či rodiny s dětmi. Unikátní houpací systém Nexus Viper je pro děti velmi zábavný, podporuje společnou hru a učí spolupráci mezi nimi.

Kolotoče Hags Titan

Kolotoče Hags Titan jsou pro děti velmi zábavnou atrakcí především díky kombinaci různých druhů sedaček a jejich kyvadlovému ukotvení.

Dětská houpačka HAGS Reddy

HAGS Reddy je velká dětská houpačka určena pro houpání dvou dětí zároveň, čímž se u dětí posiluje schopnost kooperace. Houpačky hags Reddy jsou vyrobeny z odolných a trvanlivých materiálů. Jsou dalším úspěšným krokem pro lepší herní prostor pro naše děti.

Nové herní prvky na dětská hřiště

Hagspraha Vám představuje 4 nové herní prvky na dětská hřiště, které podporují fantazii dětí.

Příslušenství k houpačkám Son-X Octavia

Unikátní zvukový prvek jako příslušenství ke kterékoli houpačce.

Hopper - na pomezí houpačky a prolézačky

Hagspraha - Hopper není dětská houpačka

Prohlédněte si nový design unikátního herního prvku Hopper. Tato součást dětského hřiště umožní dětem skákat z jednoho stupínku na druhý se stejným pocitem, jako když skáčete přes řeku z kamene na kámen.

HAGS Flipper na dětská pískoviště

HAGS Flipper je moderní odrazový můstek pro děti ve věku 2 až 12 let. Umožňuje dětem vyzkoušet si jejich schopnost doskočit, jak nejdále dovedou. Při skoku lze dělat různé triky, při kterých se dá užít plno zábavy. Odrazový můstek lze umístit na dětské pískoviště či jinou vhodnou plochu.

 

KONTAKTY

Hags Praha, s.r.o.
Platnéřská 9, 110 00 Praha 1 – Staré Město

tel./fax: +420 251 611 317
mobil: +420 602 613 378
e-mail: hagspraha@hagspraha.cz

Katalogy pro rok 2023

HAGS Katalog 2023

Katalogy vybavení dětských hřišť - dětské skluzavky, houpačky, dětská pískoviště, prolézačky, dětské domečky, sportovní hřiště a městský mobiliář od firmy HAGS a dalších