• Image
 

O hřištích

Dětská hřiště od HAGS Praha mají nízké náklady na údržbu

Částka vynaložená na vybudování dětského hřiště a všech herních prvků se může vyšplhat poměrně vysoko. Obvykle je nutné do provozu hřiště pravidelně investovat další finance, aby veškeré vybavení bylo stále zachovalé a především bezpečné pro děti. Společnost HAGS Praha dodává takové herní prvky, které jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a tak jsou náklady na provoz hřišť minimalizovány.

Dětská hřiště - jaká by měla být?

Dětská hřiště - jaká by měla být? Proč vůbec hřiště zřizujeme? Myslíme na to, abychom vytvořili bezpečné prostředí? Mají děti možnost výběru herní náplně či využijí vlastní fantazii? Bereme v úvahu, že děti předškolního věku mají jiné schopnosti fyzické i duševní než děti větší a že herní sestavy pro ně by měly být uzpůsobeny jejich potřebám? A co postižené děti a jejich integrace?

Dětská hřiště - proč je budovat?

Poskytnout dětem již od nejútlejšího věku bezpečné prostory pro rozvíjení jejich aktivit může mít více pozitivních dopadů, než si umíme představit.

 

KONTAKTY

HAGS Praha, s.r.o.
Platnéřská 9, 110 00 Praha 1 – Staré Město

tel./fax: +420 251 611 317
mobil: +420 602 613 378
e-mail: hagspraha@hagspraha.cz

Katalog pro rok 2024

Berliner Katalog 2024

Katalog vybavení dětských hřišť - lanové herní prvky, dětské skluzavky, houpačky, dětská pískoviště, prolézačky, dětské domečky a sportovní hřiště od firmy Berliner a dalších