• Image
 

Oborové stránky a tematické odkazy

Zde naleznete odkazy na užitečné eshopy a informativní stránky o sportu, stránky týkající se dětí a volného času i stránky týkající se vitality, relaxace a zdravého životního stylu.


SPORT - sportovní vybavení a sportoviště

Snowgate - lyžařská škola pro aneb dětské víkendové kurzy lyžování v Jizerských horách. Výcvik je zajišťován kvalifikovanými instruktory a cvičiteli lyžování. Metodika je v souladu s Českou školou lyžování.

Lodě-Sázava.cz - půjčovna lodí, raftů a vodáckého vybavení. Zapůjčit si můžete vše nejen pro sjíždění Sázavy, ale i dalších řek. Doprava kamkoli po ČR není problém.

Dětské akce a stránky věnované dětem

Okodom - originální zastřešení akcí pro děti či soukromé oslavy. Kopulové party stany čtyř velikostí s kapacitou 50-30 osob jsou ozdobou každé akce.

Ubytování

Cheap and luxury flats and apartments in Prague to rent, unique offer of Prague city-centre apartments for rent, mid-term rentals of flats in Prague - Flatinprague.com, the best Prague Apartment Rentals.

 

KONTAKTY

Hags Praha, s.r.o.
Platnéřská 9, 110 00 Praha 1 – Staré Město

tel./fax: +420 251 611 317
mobil: +420 602 613 378
e-mail: hagspraha@hagspraha.cz
zastoupení HAGS Praha, s.r.o pro Moravu: Longvet s.r.o.

Katalogy pro rok 2017

HAGS Katalog 2017

Katalogy vybavení dětských hřišť - dětské skluzavky, houpačky, dětská pískoviště, prolézačky, dětské domečky, sportovní hřiště a městský mobiliář od firmy HAGS a dalších